ГлавнаяЙоркширский терьер

Правильне годування йоркширського тер'єра


Йоркширський тер'єр подобається майже кожному, від малого до великого. Вони мініатюрні та ніжні, мають дивовижну шовкову шерстку, гарні очі-гудзики, зворушливий погляд і дзвінкий голосок. Тому, саме ця собака здобула любов всього людства.

Йоркширський тер'єр доброзичливий і енергійний. Водночас, безоглядно відважний і по-хорошому зухвалий. Незважаючи на свої, міні-розміри, йорк не дасть спуску навіть собакам, що в рази більше за нього самого. Стандарт породи не стверджує для йорков мінімальної ваги і зростання. Собачки у середньому важать 2-3 кг, мають спортивну компактну статуру, і аж ніяк не так крихкі, як здаються на перший погляд.


Так як йоркширський тер'єр дуже активний з самого народження, то слід уважно стежити за раціоном харчування собаки. Для годування дорослої особи, блискуче підходить сухий корм для собак. Ні в якому разі не можна привчати йорка харчуватися зі столу господаря - його травна система не пристосована для такого способу харчування. Якщо щеня йорка народилося зовсім недавно, і мама здорова, то перші 3-4 тижні малюк харчується її молоком. До речі, для підтримки годування матері, їй теж необхідно збалансоване харчування.

Прикорм цуценят породи йоркширський тер'єр зазвичай починають з тритижневого віку. В цьому випадку фахівці рекомендують вибирати для першого прикорму спеціально розроблені професіоналами раціони, які готують цуценя до переходу на дорослий корм, а також дбають про зміцнення імунітету динамічного організму.

Сухий корм для собак, обраний для прикорму, рекомендують поєднувати з вологими раціонами, що забезпечує повноцінний розвиток цуценя.


Йоркширський тер'єр повинен приймати їжу через певні інтервали часу в кількості, що відповідають її віку та вазі. Недосвідченим господарям найкраще вдатися до рекомендацій фахівців за нормами та інтервалів годування, а також звертати увагу на дані, що вказуються на упаковках обраного продукту. Починаючи з 12-ти місяців, йорка необхідно переводити на корми для дорослих собак.

Пам'ятайте, що в мисці йоркширського тер'єра завжди повинна бути свіжа та чиста вода.

Для профілактики зубних захворювань у йорка, ідеально використовувати спеціальні жувальні кісточки, які очищають зубний наліт та перешкоджають розвитку інфекцій в ротовій порожнині улюбленця. Таким чином, лише правильний раціон харчування буде стимулювати активний розвиток вашого малюка.


Добавил: xJusterx (12.04.2016) | Просмотров: 1087 Рассказать друзьям:
Какой поводок выбрать для собаки?
    Поводок для собаки является обязательным атрибутом ухода за домашним животным. Этот, простой на первый взгляд, аксессуар, во многом поможет избежать хозяину питомца, избежать проблем и неприятностей. Сегодня, в магазине очень просто выбрать поводок для собаки – для этого, чаще всего есть специальный консультант, который подскажет, какой именно поводок нужен для вашего щенка или взрослого питомца.
Чем пекинес отличается от японского хина?
Мы продолжаем находить отличия между породами собак, которые часто путают. Сегодня речь пойдет о пекинесах и японских хинах. В чем разница между представителями этих двух декоративных пород собак?
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]