ГлавнаяЙоркширский терьер

Правильне годування йоркширського тер'єра


Йоркширський тер'єр подобається майже кожному, від малого до великого. Вони мініатюрні та ніжні, мають дивовижну шовкову шерстку, гарні очі-гудзики, зворушливий погляд і дзвінкий голосок. Тому, саме ця собака здобула любов всього людства.

Йоркширський тер'єр доброзичливий і енергійний. Водночас, безоглядно відважний і по-хорошому зухвалий. Незважаючи на свої, міні-розміри, йорк не дасть спуску навіть собакам, що в рази більше за нього самого. Стандарт породи не стверджує для йорков мінімальної ваги і зростання. Собачки у середньому важать 2-3 кг, мають спортивну компактну статуру, і аж ніяк не так крихкі, як здаються на перший погляд.


Так як йоркширський тер'єр дуже активний з самого народження, то слід уважно стежити за раціоном харчування собаки. Для годування дорослої особи, блискуче підходить сухий корм для собак. Ні в якому разі не можна привчати йорка харчуватися зі столу господаря - його травна система не пристосована для такого способу харчування. Якщо щеня йорка народилося зовсім недавно, і мама здорова, то перші 3-4 тижні малюк харчується її молоком. До речі, для підтримки годування матері, їй теж необхідно збалансоване харчування.

Прикорм цуценят породи йоркширський тер'єр зазвичай починають з тритижневого віку. В цьому випадку фахівці рекомендують вибирати для першого прикорму спеціально розроблені професіоналами раціони, які готують цуценя до переходу на дорослий корм, а також дбають про зміцнення імунітету динамічного організму.

Сухий корм для собак, обраний для прикорму, рекомендують поєднувати з вологими раціонами, що забезпечує повноцінний розвиток цуценя.


Йоркширський тер'єр повинен приймати їжу через певні інтервали часу в кількості, що відповідають її віку та вазі. Недосвідченим господарям найкраще вдатися до рекомендацій фахівців за нормами та інтервалів годування, а також звертати увагу на дані, що вказуються на упаковках обраного продукту. Починаючи з 12-ти місяців, йорка необхідно переводити на корми для дорослих собак.

Пам'ятайте, що в мисці йоркширського тер'єра завжди повинна бути свіжа та чиста вода.

Для профілактики зубних захворювань у йорка, ідеально використовувати спеціальні жувальні кісточки, які очищають зубний наліт та перешкоджають розвитку інфекцій в ротовій порожнині улюбленця. Таким чином, лише правильний раціон харчування буде стимулювати активний розвиток вашого малюка.


Добавил: xJusterx (12.04.2016) | Просмотров: 1541 Рассказать друзьям:
Как помочь собаке перенести жару?
   К аномально высокой температуре воздуха летом стоит привыкать не только людям, но и животным, в том числе и собакам. Естественно, одни породы собак лучше переносят жару, другие – хуже, и всё это не только по причине количества шерсти на их коже.
4 простых способа приучить собаку есть овощи
Если Вы заботитесь о здоровье своего любимца, Вы выбираете для него все самое лучшее. Это касается и продуктов питания. Если Ваша собака не любит овощи, данный материал поможем Вам без особых усилий незаметно приучить ее есть их. Если же Ваш питомец с радостью есть овощи, Вам понравятся креативные идеи для расширения его рациона.
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]