Новые сообщения Участники Правила форума Поиск RSS
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум собаководов Украины » Форум собаководов » Свободное общение » Чиварто купувати бетонозмішувальні установки модульного типу
Чиварто купувати бетонозмішувальні установки модульного типу
linajzbergДата: Четверг, 22.07.2021, 19:53 | Сообщение # 1
Рядовой
Статус: Offline
Я знаю, що вони не зовсім ідеальний варінат для великого виробницта, та у нас брак місця і тому ось така ідея виникла про модульне обладнання. Ось тільки чи оправдає воно себе?

irma89Дата: Четверг, 22.07.2021, 21:44 | Сообщение # 2
Рядовой
Якщо вони будуть модернізовані, тоді вільно можна купувати, а от старого зразка, ну не знаю, я б не купувала. На сьогоднішній день потрібно обирати все нове, в тому числі і устаткування.

lusikorcДата: Четверг, 22.07.2021, 21:45 | Сообщение # 3
Рядовой
Для таких рішень відно вибору устаткування доступні різні консультанти. Є фірми, кі повністю займаються підбором всього і таким чином допомагають вирішити всі моменти.

margarett_sveklaДата: Четверг, 22.07.2021, 22:16 | Сообщение # 4
Лейтенант
А ви не думали над тим аби обрати саме бетонний завод https://karmel.com.ua/g776710-betonosmesitelnye-ustanovki ? Чомусь мені здається, що не дивлячись на брак місця цей варіант просто ідеальний буде для виробництва бетону. Тому не зволікайте, а краще всього отримайте консультацію в компанії KARMEL вони вам допоможуть з вибором.

Форум собаководов Украины » Форум собаководов » Свободное общение » Чиварто купувати бетонозмішувальні установки модульного типу
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: