Новые сообщения Участники Правила форума Поиск RSS
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум собаководов Украины » Форум собаководов » Свободное общение » Бухгалтерське питання
Бухгалтерське питання
sfadeev789Дата: Суббота, 12.12.2020, 12:17 | Сообщение # 1
Сержант
Статус: Offline
Привіт усім! Форумачі, потрібне бухгалтерське обслуговування, і керівництво поставило мені задачу знайти хто нам допоможе в цьому ділі. Можете поділитися порадою?

rikaslДата: Суббота, 12.12.2020, 15:14 | Сообщение # 2
Сержант
Привіт! Дивись, бухгалтерське обслуговування у компанії ПроАудит можна замовити, та я думаю, не пошкодуєте. Ми з ціею компанією співпрацюємо давно, і співпрацею більш ніж задоволені. Раджу увагу звернути, не пошкодуєте!

linajzbergДата: Воскресенье, 04.07.2021, 08:26 | Сообщение # 3
Рядовой
Вони і у Львові зможуть допомогти?

margarett_sveklaДата: Воскресенье, 04.07.2021, 15:21 | Сообщение # 4
Лейтенант
А у Львові потрібно спершу звернутись до цієї компанії https://zrobleno.com/buhgalterski-poslugi-u-lvovi/ вони мають вас влаштувати по всім критеріям. Ми просто досить довго шукали компанію, яка б нам допомогла у вирішенні цього питання і саме ці співробітники реально можуть вирішити всі питання з податками і нарахуванням заробітної плати.

komarroman85Дата: Понедельник, 05.07.2021, 13:21 | Сообщение # 5
Рядовой
Могу посоветовать Вам обратиться к киевским специалистам, услуги аутсорсинговой компании https://www.ucmsgroup.com.ua/ "UCMS Group" нас устраивают. На сайте можете подробнее с их бизнес-кейсом ознакомиться, это солидная компания, которая на рынке консалтинговых услуг уже более 15 лет успешно работает.

Форум собаководов Украины » Форум собаководов » Свободное общение » Бухгалтерське питання
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: