Главная » Питомники » Бордоский дог Войдите или зарегистрируйтесь чтобы добавить питомник

Питомники собак породы Бордоский дог в Украине


В категории сайтов: 5
Показано сайтов: 1-5

Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Переходам
#2326 / Питомник «Dogo Argentino Club Ukraine» / Львов
Раді представити до вашої уваги сайт клубу породи Аргентинський дог в Україні!
На сторінках нашого сайту ви зможете знайти корисну інформацію по породі, поспілкуватися з власниками та заводчиками Білих Янголів на нашому форумі, або ж знайти породисте цуценя, або собаку від провірених батьків. Також на нашому сайті розміщена база родоводів Аргентинських догів України. Можливий пошук собак по містам! Також, якщо ви шукаєте ідеального кобеля для вашої суки, на нашому сайті є база данних найкращих кобелів відкритих для в'язки.
Приєднуйтесь до нас! Ми завждии раді новим друзям!
Добавил: Ірина Бушанська | Дата: 30.08.2018

Представляємо до вашої уваги професійний розплідник аргентинських догів "Mary M. Style"!
Аргентинський дог підкорив наші серця своєю відданістю, інтелектом, силою та грацією! Це універсальна порода собак, яка на відмінно впораєься з виконанням любої задачі. Аргентинців використовують , як у полюванні на крупного звіра, так і в поліції для караульно-пошукової служби, охорони, як собак-поводирів, тілоохоронців, та просто як собак-компаньйонів. Аргентинський дог стане прекрасною собакою для Вашої родини і другом Вам і Вашим дітям. Собака володіє дуже стабільною психікою і прекрасно піддається дресурі. Ця порода має чудово розвинуте аналітичне мислення і здатна до логічних висновків.
Наш розплідник відповідально відноситься до розведення дого.До розведення допускаються собаки з усіма необхідними тестами по провірці здоров'я. Ми надаємо індивідуальні консультації по породі, вирощуванню цуценят, дресурі, а також допоможемо підготувати вашого дого до виставки!
Добавил: Menchynska Mary | Дата: 30.08.2018

Племенной питомник Diamant Ardent передовой производитель высокопородистых Бордоских Догов, Тибетских Мастифов и котов Каракалов. Питомник зарегистрирован в КСУ, и все собаки питомника обладают Родословными Сертификатами международного образца.
Добавил: Питомник Diamant Ardent | Дата: 04.02.2015

#2122 / Питомник «AURUM GRANUM» / Другой
Племенной питомник бордоских догов и французских бульдогов "AURUM GRANUM",зарегистрированный в системе FCI.
Добавил: Годына Анна | Дата: 30.11.2014

Питомник Don-Duk зарегистрирован в КСУ-FCI в 2002году. Занимается племеным разведением английских мастифов и бордоских догов.За время нашего существования в нашем питомнике получены и выращены Чемпионы Украины, России, РКФ, Молдавии, Беларусии, Грузии, Македонии, Болгарии, Кипра, Румынии, Болгарии, Шри -Ланки, Тайвани,Косторико, Филипин, Чили, Интерчемпионы, Юные Вицечемпионы Украины,Призёры чемпионатов Мира и Европы. В нашем питомнике вы сможете приобрести щенка, подобрать кобеля для вязки.Узнать много интересного о этих породах.Получить консультацию по выращиванию и содержанию.Мы всегда рады ответить на вопросы.
Добавил: Светлана | Дата: 16.12.2013